Meble wielofunkcyjne -jakie warto kupić?

W wielu mieszkaniach wolna przestrzeń jest cennym skarbem, a oszczędność miejsca staje się jednym z priorytetów podczas urządzania poszczególnych pomieszczeń. Jak można ułatwić dobie zadanie i urządzić wnętrze w taki sposób, by było ono eleganckie i funkcjonalne zarazem?

Meble wielofunkcyjne

To proste – wystarczy postawić na meble wielofunkcyjne. Są to meble wyjątkowe, sprawdzające się w kilku rolach jednocześnie. Klasycznym przykładem może tu by rozkładane łóżko, w dzień sprawdzające się jako kanapa, a w nocy – miejsce do spania. Tego typu meble posiadają dodatkowo pojemne pojemniki i szuflady, w których można przechowywać pościel oraz wiele innych drobiazgów. Fotele również mogą spełniać wiele funkcji, szczególnie jeśli ich boki zmienią się w miniaturowe półki na książki.

Jakie meble warto kupić?

Rozkładane stoliki, których rozmiary można regulować w zależności od potrzeb, regały dwustronne oraz półkotapczany, które w ostatnich latach wróciły do łask – oto kolejne propozycje dla tych, którzy chcą w praktyczny i wygodny sposób urządzić małe mieszkanie. Meble wielofunkcyjne sprawią, iż będzie ono zachwycało, a jednocześnie pozwalało na wygodne życie.

1000rad.pl